Duża działka z możliwością zabudowy zagrodowej usytuowana w otulinie Puszczy Knyszyńskiej!

Pow. całkowita 44300 m2   Cena 170 000 zł do negocjacji

Dane kontaktowe: 

Sebastian Cwalina

Nr licencji zawodowej – 18877

Tel. – 889 588 877

E-mail: sc@podlaskimszlakiemnieruchomosci.pl

Oferta na wyłączność nr 01/01/20.

Wszystkie szczegóły odnośnie oferty zestawiono na podstawie przedłożonej dokumentacji,bądź oświadczenia właściciela.

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.


Opis:Lokalizacja:

Nowa Świdziałówka położona w gminie Krynki, powiecie sokólskim, województwie podlaskim. Niewielka wieś znajdująca się w malowniczej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie z Puszczą Knyszyńską. Niezwykle cenioną i chętnie odwiedzaną przez osoby poszukujące bliskiego kontaktu z naturą.

Położenie administracyjne:

Oficjalna nazwa to Nowa Świdziałówka, a nazwa potoczna miejscowych mieszkańców to Borsukowizna.

Od 2015 roku w ramach sołectwa Świdziałówka funkcjonują 4 samodzielne wsie. Są to: Nowa Świdziałówka, Planta, Kłyszawka i Borsukowizna.

Najbliższe atrakcje w okolicy:
Kopna Góra 20 km – Arboretum – na obszarze 26 h znajduje się park leśny połączony z ogrodem botanicznym. Niewątpliwie gratka dla osób kochających przyrodę, na całym terenie znajduje się ponad 350 gatunków drzew i krzewów z różnych części świata.

Poczopek 12 km – Silvarium – Leśny Park stanowiący jedną z atrakcji województwa Podlaskiego. Oferuje podróżującym leśną wędrówkę po malowniczych miejscach ukazującą piękno przyrody, drewniane pomniki, a także punkty informacyjne zlokalizowane wśród drzew.

Kruszyniany 17 km – W skład Podlaskiego szlaku tatarskiego liczącego 150 km zalicza się wieś Kruszyniany. Miejsce z bogatą historią, którą zamieszkują od ponad 300 lat mieszkańcy tatarskiego pochodzenia. Urokliwa wieś, która wyróżnia się na tle innych, przede wszystkim architekturą domów i kościołów.

Lipowy Most 13 km – kameralna wieś w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej, w której znajduje się dworek pełniący rolę hotelu. W okolicy pola golfowe, szlaki turystyczne, strzelnica i ogrody leśne.

 

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 4.43 ha (klasyfikacja gruntu LsV – 1.695 ha,Lzr – RV – 1.9832 ha,ŁV – 0.36 ha,PsV – 0.39 ha).

Mimo że działka położona jest z dala od zwartej zabudowy wsi, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dwa domostwa, to istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowuj zagrodowej.

 

W drodze do której przylega nieruchomość jest dostępne przyłącze prądu.

 

Cena – 170 000 zł. Do negocjacji.

Zapraszam do Puszczy Knyszyńskiej i obejrzenia przedmiotowej działki!