Malowniczo usytuowana działka pod zabudowę w Królowym Moście.

Pow. całkowita 1400 m2   Cena 200 000 zł. do negocjacji

Dane kontaktowe: 

Sebastian Cwalina

Nr licencji zawodowej – 18877

Tel. – 889 588 877

E-mail: sc@podlaskimszlakiemnieruchomosci.pl

Oferta na wyłączność nr 25/08/23. 

Wszystkie szczegóły odnośnie oferty zestawiono na podstawie przedłożonej dokumentacji bądź oświadczenia właściciela.

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.


Opis:Lokalizacja:

Królowy Most – to osada położona nad rzeką Płoską w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, w gminie Gródek. Wieś o charakterze letniskowym, usytuowana na skraju Puszczy Knyszyńskiej, w odległości ok. 25 km na wschód od Białegostoku. Przez Królowy Most prowadzą szlaki turystyczne: Szlak Wzgórz Świętojańskich i Szlak Napoleoński. We wsi znajduje się rzymskokatolicka kaplica pod wezwaniem św. Anny (z 1857 r.), prawosławna cerkiew parafialna pod wezwaniem św. Anny – w stylu bizantyjskim na planie krzyża greckiego, z absydą i z trzema wieżyczkami nad szczytami (z 1913–1939 r.).

Dojazd: Królowy Most leży przy drodze krajowej DK65 prowadzącej do polsko-białoruskiego przejścia granicznego w Bobrownikach.

Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem gospodarczym (tj. drewnianą stodołą na fundamentach betonowych zbrojonych, o pow. użyt. 164 m² ). Nieruchomość ta powstanie z podziału działki obecnie o nr ewidencyjnym 5/1, położonej w Królowym Moście. Planowana powierzchnia działki to ok. 1400 m², a jej ostateczny kształt i rozmiar są ostatecznie kwestią ustalenia z osobą potencjalnie zainteresowaną.

Na działce będącej przedmiotem sprzedaży istnieje możliwość zabudowy m.in. całorocznym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym.

 

Cena – 200 000 złotych.