Podłaźnie – magiczne siedlisko w wyjątkowym miejscu. To trzeba zobaczyć!

Pow. całkowita 94 m2   Cena 750 000 zł. do negocjacji

Dane kontaktowe:Sebastian Cwalina

Nr licencji zawodowej – 18877

Tel. – 889 588 877

E-mail: sc@podlaskimszlakiemnieruchomosci.pl

Oferta na wyłączność nr 15/08/2022. 

Wszystkie szczegóły odnośnie oferty zestawiono na podstawie przedłożonej dokumentacji, bądź oświadczenia właściciela.

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.

 

 


Opis:Podłaźnie– Magiczne siedlisko na skraju Puszczy Knyszyńskiej 

Tu naprawdę poczujesz się szczęśliwy… 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego siedliska w którym już od progu domu poczujesz magię tego miejsca. Przechodząc z pomieszczenia do pomieszczenia, oglądając cudowne detale na twojej twarzy pojawi się uśmiech. 

Każdy przedmiot w tym domu nadaje temu miejscu wyjątkowości. Ceramika, kredensy, klamki z podkowy, piękny kaflowy piec czy serce z kamienia to tylko część tych wspaniałości. Tu naprawdę poczujesz się szczęśliwy…  

Siedlisko położone jest w małej malowniczej wsi Podłaźnie (obręb Łaźnie) – w gminie Supraśl (powiat białostocki, województwo podlaskie). To miejsce w którym odnajdziesz szum drzew, śpiew ptaków oraz czyste powietrze. Bliskość urokliwej rzeki Sokołdy oraz rozległych kompleksów leśnych Puszczy Knyszyńskiej z całym jej dobrodziejstwem czynią to miejsce zdecydowanie wyjątkowym.

 

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składających się z 2 działek, o łącznej powierzchni 5102 m², gdzie na jednej z działek znajduje się typowy dla podlaskiego siedliska drewniany budynek mieszkalny z bala, przystosowany do całorocznego zamieszkania, oraz budynki gospodarskie. 

Dom w 2021 roku przeszedł gruntowne prace, takie jak: wymiana instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej, ponadto został ocieplony od zewnątrz wełną 10 cm, poddasze termoizolacyjną pianką otwarto komorową, budynek ogrzewany piecem centralnym, kominkiem i czynnym piecem kaflowym. W łazience, przedpokoju i sypialni dodatkowe ogrzewanie podłogowe. 

  

POWIERZCHNIA DOMU (łączna ok. 94 m2): 

parter: 

– wiatrołap- 6,80 m²
– korytarz  – 5,30 m²
– pokój – 8,80 m²
– kuchnia – 12,00 m²
– łazienka z wc – 3,40 m²
– salon – 22,50m²

poddasze użytkowe: 

– sypialnia I – 15.30 m²
– sypialnia II  – 12.00 m²
– korytarz – 6.30 m²
– wc – 1.60 m²

BUDYNKI GOSPODARCZE

– budynek gosp. I  – ok.50.00 m²  (aktualnie przekształcany zgodnie z projektem i uzyskaną
decyzją na budynek rekreacji indywidualnej, z wyjściem na taras od wschodu;

– budynek gosp. II – ok.37 m² (tj. tzw. kuchnia letnia z wysoką piwnicą, gdzie w bryle budynku oddzielne pomieszczenie 11m2: kotłownia i WC. Tarasy usytuowane są od wschodu i zachodu.
– budynek gosp. III  – ok.111.00 m² (tj. stodoła, powstała w latach 50-tych jak reszta budynków stanowi przestrzeń do własnej aranżacji. Przy stodole wiata 29m2. I budynek gospodarczy 26m2 przylegający do stodoły).

 

 MEDIA: 

– przyłącze elektroenergetyczne

– woda z studni

– odprowadzenie ścieków – 3 komorowy zbiornik na nieczystości ciekłe (szambo przelewowe).

 

Za budynkami znajduje się część ogrodowa z sadem ze starymi odmianami, licznymi nasadzeniami krzewów owocowych i szklarnią. Siedlisko od wschodniej strony porasta starodrzew sosen, świerków i brzóz. W odległości ok 50m od działki płynie czysta rzeka Sokołda, dla wędkarzy raj pełen pstrąga, okonia, płoci i szczupaków.

Miejsce dla osób wrażliwych na piękno przyrody, zwracających uwagę na najmniejsze szczegóły w domu, dla tych dla których ciepło domowe jest rzeczą najistotniejszą.  

Tu jesteś w stanie osiągnąć szczęście oraz harmonię . 

Oferta mogąca również być inwestycją pod prowadzenie agroturystki, mając na uwadze potencjał wymienionych budynków gospodarczych (każdy gość będzie czuł się jak na wymarzonych wakacjach), warsztatów, czy też hodowli zwierząt. 

Żadne słowa nie oddadzą magii tego miejsca…

 

Zapraszamy na prezentację nieruchomości w Podłaźniach zaznaczając, iż jest ona możliwa tylko po uprzednim umówieniu spotkania! Do zobaczenia!