Referencje

 

62) Transakcja lokalu mieszkalnego położonego na os. Piasta, w Białymstoku.

Jesteśmy pod wrażeniem fachowości i zaangażowania Pana Rafała w sprzedaży mieszkania w Białymstoku. Mieszkanie zostało sprzedane w ekspresowym tempie, w bardzo korzystnej cenie, a solidność, fachowość obu Panow – Rafała i Sebastiana wróży im, iż praca w która się angażują przyniesie im wiele satysfakcji i wielu zadowolonych klientów sprzedających i kupujących, czego nasza rodzina im życzy.

Elżbieta S. – Białystok.

 

61) Transakcje nieruchomości gruntowych położonych w obrębie wsi Michałowo-Rolne – gm. Michałowo, powiat białostocki, województwo podlaskie.

Podejście do klienta ,fachowość , zaangażowanie , wiedza , klasa – na najwyższym poziomie.
Serdecznie polecam.
Stanisława z Wrocławia z braćmi Zdzisławem i Markiem

 

60) Transakcja siedliska położonego w obrębie wsi Wola Wereszczyńska – gm. Urszulin, powiat włodawski, województwo lubelskie.

Chciałbym polecić usługi pośrednictwa p. Sebastiana jako nad wyraz profesjonalne. Nie tylko przeprowadził całą skomplikowaną operację, z wieloma dodatkowymi procedurami wymaganymi przez prawo, ale zrobił to szybko i sprawnie. Od samej prezentacji nieruchomości widać było specjalistę przedniej marki. To, że po roku od zgłoszenia jesteśmy już po wszystkim zawdzięczamy Jemu. Jest skuteczny, pracowity, no i przede wszystkim zna się na tym biznesie, przy tym jest miły. Robienie interesów z nim to sama przyjemność. Można mu zaufać, a to nieczęste w tej profesji.

Polecam szczerze Andrzej Mazierski

 

– Transakcja siedliska położonego w obrębie wsi Folwarki Wielkie – gm. Zabłudów.

Podejście do klienta, fachowość, wiedza, klasa wszystko na najwyższym poziomie. Jeśli kiedykolwiek będę kupowała lub sprzedawała to tylko z tym biurem. Szczerze podziwiam ❤. Dzięki Wam spełniłam swoje marzenie o domku na wsi.

Anna Jaroszewicz

 

– Transakcja działki niezabudowanej położonej w Łapach, przy ulicy Mierosławskiego. 

Bardzo miła i fachowa pomoc w kupnie, sprzedaży i choćby w zwykłym zapytaniu. Rzetelną pomoc Pana Sebastiana bardzo polecam.

Marzena Januszyk

 Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Sebastiana. Jest to osoba profesjonalna, a przede wszystkim bardzo zaangażowana w swoją pracę.
Polecam!

Radek Markowski

 

 – Transakcja lokalu mieszkalnego w Białymstoku, przy ulicy Jarzębinowej.

Jestem zadowolona z usługi pana Sebastiana i pana Rafała -polecam innym.

Aga Czajkowska

 

 – Transakcja siedliska położonego w obrębie wsi Nowy Dwór – powiat sokólski.

Jestem pod mega wrażeniem które pozostawił pan Sebastian, pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę , pomocny pod każdym względem i z bogatą wiedzą na temat obrotu nieruchomościami (dokumenty itp…). Polecam !!

Piotr Gudel

 

– Transakcja gruntów rolnych w obrębie wsi Tylwica Majątek – gmina Michałowo.

Polecam. Wzór dla agentów nieruchomości. Zrobili więcej niż oczekiwałem. Uporządkowali księgi po transakcji i przypilnowali absolutnie wszystkiego.

Marcin Małek

 

– Transakcja budynku mieszkalnego w Białowieży.

Do Biura Nieruchomości Podlaskim Szlakiem,

Chciałabym przesłać moje największe wyrazy wdzięczności Panu Sebastianowi Cwalinie za niedawno pomyślną transakcje kupna domu. Korzystałam wcześniej z wielu biur nieruchomości w Polsce I za granica I musze przyznać ze nigdy nie spotkałam się z takim ogromnym profesjonalizmem ze strony agenta biura nieruchomości jak Pan Sebastian Cwalina. Pomimo tego ze mieszkam za granica, cala obsługa odnośnie kupna domu przebiegła bardzo pomyślnie – dzięki zaangażowaniu, pomocy, doradztwu jakie Pan Sebastian zapewnił. Doskonała znajomość nieruchomości – historii budowy, materiałów zastosowanych itd. Pan Sebastian zadbał o wszystkie potrzebne formalności urzędowe (notariusz, tłumacz przysięgły itd. ) co ułatwiło kupno domu w bardzo krótkim czasie. Po moim przylocie do Polski wszystko było uregulowane, załatwione przez Pana Sebastiana na datę którą ustaliłam.

Serdecznie dziękuje Panie Sebastianie za profesjonalizm z Pana strony przy kupnie domu i możliwość doświadczenia uczucia takiego jak “ Twój dom może Ci zastąpić cały Świat, Cały Świat nigdy nie zastąpi ci Domu”.

Panie Sebastianie, Pana profesjonalizm już dawno został zarekomendowany przeze mnie w Polsce  I za granica.

Mam nadzieje ze jeszcze będę miała zaszczyt spotkać Pana przy następnej transakcji nieruchomości.

Dziękuje,

Pozdrowienia ze  Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Małgorzata M.

 

-Transakcja budynku mieszkalnego w Białowieży.

Panu Sebastianowi Cwalinie zleciliśmy sprzedaż nieruchomości w Białowieży. Pomimo ogólnego zastoju na tym rynku z powierzonego zadania wywiązał się wzorowo. Na każdym etapie transakcji mogliśmy liczyć na Jego fachową pomoc, a nie było to dla nas łatwe ponieważ nasza nieruchomość była obciążona kredytem hipotecznym, który musieliśmy wcześniej spłacić. Pozdrawiamy Pana Sebastiana i życzymy sukcesów w dalszej pracy. Polecamy Podlaski Szlak Nieruchomości jako pośrednika przy sprzedaży zwłaszcza ludziom takim jak my, którzy nie lubią ciągania się po urzędach.

Joanna i Wojciech T. 

 

– Transakcja gruntów rolnych położonych w obrębie wsi Miodusy-Inochy – gmina Perlejewo (powiat siemiatycki).

Jestem bardzo zadowolona z formy sprzedaży i szybkością biura nieruchomości Podlaskim Szlakiem Nieruchomości, polecam wszystkim którzy jeszcze dopiero sprzedają swoja nieruchomość. Dziękuję Panu Sebastianowi Cwalina za zaangażowanie.

Monika Parzonko

 

 –Transakcja działki niezabudowanej w obrębie Bagnówka w Białymstoku.

Panie Sebastianie,bardzo dziękujemy za udaną transakcję. Wspólnie z tatą jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem.

Pomysł użycia drona to strzał w dziesiątkę!

Życzymy powodzenia!

Pozdrawiamy

Piotr i Andrzej Horodeńscy

 

50)  Transakcja mieszkania przy ulicy Legionowej w Białymstoku. 

Dziękujemy za super servis, Panu Sebastianowi i Panu Rafałowi.

Zaangażowani w sprawje związanej z sprzedaniem mieszkania na Legionowej. Poniewasz nie jestesmy z Polski to sié nié dobrze znamy na tym jak sprawy w Polsce działają. Mieliśmy bardzo duzo pytan. Czujemy ze nas bardzo dobrze informowano i przedewszystkim bieżąco. Dobra informacja i serwis cała drogę. Takrze super pomoc z tłumaczeniem dokumentów które nam po sprzedazy byly potrzebne.

Nasze najlepsze rekomendacje.

Dziękujemy

Pamela, Patrick i Peter

 

–  Transakcja mieszkania przy ulicy Legionowej w Białymstoku – grudzień 2017:

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Sebastianowi za owocną współpracę przy zakupie mieszkania. Mimo dzielących nas kilometrów, wszystko przebiegło pomyślnie i bez zbędnego stresu. Życzliwa pomoc i pełen profesjonalizm.

Jeszcze raz dziękujemy i polecamy Pana Sebastiana.

Ewa i Robert M. 

 

– Transakcja działki w Kleosinie (gm. Juchnowiec Kościelny).

Dziękujemy, Panu Sebastianowi za pomoc i zaangażowanie w sprawy związane z transakcją zakupu działki w Kleosinie.Rzeczowo odpowiadał na wszystkie nurtujące nas pytania. Załatwiał na bieżąco wszystkie formalności urzędowe. Pomimo licznych trudności w niedługim czasie staliśmy się szczęśliwymi nabywcami nieruchomości .

W przyszłości, jeśliby zaszła potrzeba korzystania z usług biura nieruchomości ponownie wybralibyśmy biuro Pana Sebastiana Cwaliny.

DZIĘKUJEMY

Ula i Sylwek Czarkowscy.

 

–  Transakcje siedlisk:  Złotniki (gm. Juchnowiec Kościelny) i Jacewicze (gm. Bielsk Podlaski).

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzedaży naszych 2 nieruchomości przez Pana Sebastiana. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, zawsze pełny kontakt. Transakcje pilotowane kompleksowo, klient nic nie musi robić, ani sprzedający ani kupujący. Jesteśmy zachwyceni.

Polecamy i dziękujemy.

Joanna i Tomasz Misiuk

 

– Transakcja lokalu mieszkalnego w Białymstoku, przy ulicy Leszczynowej. – styczeń 2017:

Doskonała – wzorowa współpraca. Pełen profesjonalizm zarówno w kwestiach formalnych jak i przy podejściu do klienta. Zaangażowanie na 150%. Polecam wszystkim!!!

Gabriela Cegłowska

 

– Transakcje nieruchomości – styczeń 2017:

– budynek drewniany mieszkalny w Michałowie

– lokal użytkowy w Białymstoku 

Szanowny Panie Sebastianie,

Chciałbym Panu Serdecznie podziękować za pomoc w sprzedaży dwóch moich nieruchomości, których transakcje sprzedaży zbiegły się w czasie tylko dwóch tygodni. Mieszkając w Tajlandii ogromnie ułatwił mi Pan całą operację sprzedaży i umożliwił mi dokonania dwóch transakcji w trakcie jednego tylko mojego pobytu w Polsce.

Będę Pana definitywnie polecał wszystkim moim znajomym w Polsce jak również za granicą. Jeszcze raz wielkie dzięki za pański trud włożony w załatwienie wszelkich formalności bez mojego udziału.

Serdecznie Pana pozdrawiam z Bankoku.

Robert K.

 

– Transakcja działek niezabudowanych we wsi Zajezierce – gmina Zabłudów, powiat białostocki– styczeń  2017.

Dziękuję Panu Sebastianowi za wszelką pomoc dotyczącą zakupu działki. Wyjaśnił wszystkie nurtujące mnie pytania i przeprowadził przez cały proces. Profesjonalista w każdym calu. Gorąco polecam.

Łukasz O.

– Transakcja siedliska we wsi Żołoćki – gmina Boćki, powiat bielski – wrzesień  2016.

Bardzo dziękuję za obsługę sprzedaży mojego siedliska. Załatwił Pan wszystkie dokumenty i formalności oraz spotkania w związku z tym dla mnie transakcja przebiegła nadzwyczaj szybko, sprawnie i co najważniejsze w miłej atmosferze .

Bardzo polecam Pana Biuro innym klientom.

Hanna G.

– Transakcja siedliska we wsi Żołoćki – gmina Boćki, powiat bielski – wrzesień  2016.

Serdecznie dziękujemy za profesjonalizm i zaangażowanie w przeprowadzeniu naszej transakcji w Żołoćkach.  Większość znanych nam agencji pośrednictwa nieruchomości powinna przejść u Pana przeszkolenie w zakresie kultury, zaangażowania i „opiekuńczości nad klientem” . Będziemy polecać Pańską firmę jako godną pełnego zaufania.

Z wyrazami szacunku

Wanda i Janusz M.

 

– Transakcja lokalu mieszkalnego w Białymstoku, przy ulicy Jarzębinowej – lipiec 2016.

Pana Sebastiana poznałam dzięki jego zadowolonym klientom. Okazał się być wybawieniem. Dzięki jego profesjonalizmowi udało się w krótkim czasie sfinalizować sprzedaż mieszkania. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że oprócz podpisania umowy i przekazania kluczy nie musiałam niczym sobie zaprzątać głowy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc. Pana zaangażowanie i oddanie pracy jest warte każdych pieniędzy.

Polecam współpracę z Panem Sebastianem każdemu kto zmaga się z zakupem lub sprzedażą nieruchomości.

Anna Jaroszewicz, Prezes Fundacji „Psia Sierota”.

 

40)  Transakcja siedliska we wsi Pierożki – gmina Szudziałowo, powiat sokólski – czerwiec 2016.

Jeśli chciał(a)byś kupić lub sprzedać dom, mieszkanie siedlisko i w pocie czoła, tracąc swój bezcenny czas, do końca chcieć czuć adrenalinę, że może coś ci umknęło  to załatwiaj sprawy samodzielnie. Ale jakbyś chciał(a) sobie tego wszystkiego oszczędzić lub czujesz wstręt do tej całej biurokratycznej machiny zgłoś się do Pana Sebastiana. Poprowadzi cię jak za rączkę, pomoże wypełniać różne czasami dziwne formularze. A te wszystkie sprawy mimo młodego wieku „ma w małym paluszku”, nic nie umknie jego uwagi i w odpowiednim momencie popchnie do przodu. Nawet w sprawach nie związanych bezpośrednio z transakcją chętnie pomoże. A to wszystko w miłej i w bezstresowej atmosferze. Dla nas bezcenne.

Jeślibyśmy kiedyś mieli okazję korzystać z usług pośrednictwa na pewno byśmy wybrali ponownie Pana Sebastiana.

Halina i Jerzy C.

 

– Transakcja siedliska we wsi Pierożki – gmina Szudziałowo, powiat sokólski – czerwiec 2016

Miałem przyjemność dwukrotnie korzystać z usług Pana Sebastiana Cwaliny. Za każdym razem jego pomoc była nieoceniona, a transakcje przebiegły bez zarzutu. Wysokiej klasy fachowiec, którego polecam wszystkim poszukującym nieruchomości na Podlasiu.

Jan Ch.

– Transakcje nieruchomości niezabudowanych we wsi Lachy – gmina Narew – kwiecień 2016

Panie Sebastianie chciałbym Panu podziękować za profesjonalne podejście przy pośrednictwie sprzedaży nieruchomości. Współpraca z Panem pozwoliła na szybkie, nie wymagające z mojej strony żadnego zaangażowania załatwienie transakcji.

Z całą odpowiedzialnością polecam współpracę z Biurem Pana Sebastiana – można liczyć na profesjonalizm, jak również na doradztwo.

J.M.

– Transakcja nieruchomości zabudowanej we wsi Trzyrzecze – gmina Suchowola – marzec 2016

Będąc klientką Agencji Podlaskim Szlakiem Nieruchomościami P.Sebastiana spotkałem się z wysokim profesjonalizmem, rzetelnością.

Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość polecam agencję P.Sebastiana.

Elżbieta A.

– Transakcja lokalu mieszkalnego na osiedlu Bema w Białymstoku – styczeń 2016

Szanowny Panie Sebastianie,

serdecznie Panu dziękuje za służenie mi swoją wiedzą o papierkowych sprawach dotyczących sprzedaży mojego mieszkania, dzięki Panu czułam się bezpiecznie podczas całego procesu. Dziękuję szczególnie za cierpliwość z jaką podchodził Pan do wszystkich moich rozterek – również do tej, kiedy poprosiłam o danie mi jeszcze kilka miesięcy na ostateczną decyzję o sprzedaży mieszkania. Ponadto miło mi było przeczytać Pana wypowiedź zamieszczoną w gazetce Białostockiej Spółdzielni Mieszkaniowej (to chyba było w grudniu 2015) – to prawda, licencjonowani pośrednicy od nieruchomości są gwarancją bezpiecznej transakcji. Kończąc, załączam serdeczne pozdrowienia i życzę Panu wielu klientów i sukcesów w pracy!

Jadwiga Jaroszyńska

– Transakcja lokalu mieszkalnego na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku – listopad 2015

Chciałbym gorąco z całego serca podziękować Panu Sebastianowi Cwalinie za okazaną pomoc w poszukiwaniu i zakupie mieszkania w Białymstoku. Pan Sebastian Cwalina jest człowiekiem przesympatycznym, kulturalnym, uczciwym, od początku do końca oddanym powierzonej mu sprawie. Z mojej perspektywy jako osoby z dużą wadą wzroku, Pan Sebastian był mi jak druga para moich oczu. Czego ja nie zauważyłem przy oglądaniu mieszkania to Pan Sebastian był spostrzegawczy i na bieżąco po obejrzeniu danego mieszkania wskazywał mi wady i zalety. Także wszystkie formalności prawne i koszty utrzymania ewentualnego mieszkania sprawdzał bardzo dokładnie, co pomogło mi w dużym stopniu podjąć odpowiedzialną decyzję przy wyborze mieszkania.

Pana Sebastiana Cwalinę mogę z czystym sumieniem polecieć wszystkim tym którzy poszukują mieszkania, a nie są zorientowani w tych wszystkich przepisach prawnych, kosztach ewentualnych remontów i utrzymania mieszkania.

Mirosław Dzięgielewski (Czechowizna)

 

– Transakcja siedliska we wsi Suszcza – gmina Michałowo – wrzesień 2015

Panie Sebastianie,

chcielibyśmy serdecznie Panu podziękować za pośrednictwo w zakupie działki.
Zarówno my, jak i pełnomocnik mamy tylko i wyłącznie słowa uznania jeśli chodzi o serwis. Dziękujemy za elastyczność czasową, cierpliwość, proaktywne porady ubiegające pytania, za informacje na bieżąco nie odczuwając przy tym ze jest tego za dużo, za brak uczucia presji czy stresu ze coś nie jest dopatrzone, za załatwienie kompetentnego notariusza i zorganizowanie skomplikowanej transakcji 4 stron. Naprawdę europejski poziom usługi absolutnie warty polecenia i ponownego skorzystania.

Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy z deszczowej Holandii,

Kaska Borowska
Adam Salwanowicz

– Transakcja budynku mieszkalnego z osiedla Nowe Miasto w Białymstoku wrzesień – 2015

Polecam każdemu, kto chce zakupić nieruchomość, współpracę z Panem Sebastianem. Rzeczowy, uprzejmy, konkretny, bardzo pomocny. Dzięki niemu, zakup naszego wymarzonego domu, to była czysta przyjemność.

Monika i Marcin Weremiuk

– Transakcja gruntów rolnych we wsi Nowosady – gmina Michałowo – wrzesień 2015

Polecam Pana Sebastiana – pomimo, że byłem tylko kupującym – bardzo dobry kontakt ,uprzejmy, służył rzetelną informacją ,nie żałował swojego czasu ,wszystkim się zajął -słowem pełny profesjonalizm.

Ireneusz Magnuszewski

– Transakcja siedliska we wsi Nowosady – gmina Michałowo – wrzesień 2015

Szanowny Panie Sebastianie.
Chciałbym tą drogą serdecznie Panu podziękować za wszelką pomoc w nabyciu siedliska w Nowosadach. Pańska pomoc była na tyle skuteczna, że proces kupna nie był przesadnie długi a ponadto nie wymagał z mojej strony praktycznie żadnego wysiłku organizacyjnego. Wszystko było załatwione na czas, a niezbędne informacje przekazane z wyprzedzeniem. Dziś jestem zadowolony z nowego nabytku i jest w tym duży Pański udział.

Jeszcze raz dziękuję.
Leszek Porowski

– Transakcja lokalu mieszkalnego Białystok ul.Aleja Piłsudskiego – sierpień 2015

Po raz kolejny szybka i sprawna transakcja zakończona sukcesem. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i kompetencja P. Sebastiana. Z czystym sumieniem mogę polecić to Biuro Nieruchomości – w pełni zasługują na swoje wynagrodzenie, a w razie konieczności z chęcią skorzystam ponownie z ich usług, pozdrawiam.

T. Gabrel

– Transakcja lokalu mieszkalnego Białystok ul.Aleja Piłsudskiego – sierpień 2015

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Sebastianem. Bardzo profesjonalne podejście. Pierwszy raz dokonywałem podobnej transakcji a pan Sebastian prowadził mnie ,,za rączkę”. Już po zakupie mieszkania jeździł ze mną po urzędach, pomagając mi załatwić różne formalności. Był bardzo sympatyczny i pomocny.

Z czystym sumieniem polecam jego usługi.

Seweryn Wędrychowski

 

– Transakcja siedliska we wsi Mostowlany-Kolonia – gmina Michałowo – sierpień 2015

Współpraca z Panem Sebastianem przy zakupie nieruchomości to prawdziwa przyjemność. Pilnuje wszystkich formalności, daje kupującemu poczucie bezpieczeństwa transakcji. Jednak to co mnie osobiście ujęło we współpracy to brak nacisku na zakup i brak sztuczek kuglarsko-sprzedażowych. To daje naprawdę olbrzymi komfort.

Zdecydowanie polecam!

Monika Walczak

 

– Transakcja budynku mieszkalnego z osiedla Jaroszówka w Białymstoku – czerwiec 2015

Współpraca z Panem Sebastianem to czysta przyjemność i korzyść. W tempie ekspresowym załatwiał formalności, pozyskiwał dokumentację, świadczył radą i dobrym słowem. Doświadczenie i znajomość procedur pomimo młodego wieku 😉 idą u niego w parze.

Polecam współpracę z jego biurem nieruchomości oraz z nim i oceniam ją jako wzorową i w pełni profesjonalną. Pozdrawiam Panie Sebastianie.

 Radosław Ziembiński

 

– Transakcja nieruchomości zabudowanej we wsi Masiewo Nowe – gmina Narewka – maj 2015

Gorąco polecam Pana Sebastiana Cwalinę i jego agencję Podlaskim Szlakiem Nieruchomości. Pan Sebastian jest osobą miłą i pomocną. Do tematu podchodzi w sposób profesjonalny, a przy współpracy z jego firmą nie czuje się atmosfery presji. Dzięki pomocy PSN udało nam się nabyć miły dom w pięknej okolicy.

Łukasz Synowiecki

 

– Transakcja nieruchomości zabudowanej we wsi Dziecinne Kolonia – gmina Boćki – marzec 2015

Dziękujemy bardzo za profesjonalną pomoc przy sprzedaży siedliska na Kolonii Dziecinne. Bardzo miło było nam współpracować z Panem Sebastianem Cwaliną, który okazał się bardzo pomocny, rzetelny i bardzo zaangażowany w sprawę. Podlaskim Szlakiem Nieruchomości to biuro godne polecenia i zaufania. Życzymy dużo sukcesów i jak najwięcej klientów tak samo zadowolonych jak My.
Jan Charytonowicz z rodziną.

 

– Transakcja nieruchomości zabudowanej we wsi Ostrów Północny – gmina Szudziałowo – luty 2015

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą „Podlaskim Szlakiem Nieruchomości”. Bardzo fachowa i życzliwa pomoc oraz profesjonalna obsługa klienta pozwoliła na dokonanie pomyślnej transakcji sprzedaży siedliska.

Paulina Lisowska

 

– Transakcja nieruchomości zabudowanej we wsi Świsłoczany – gmina Gródek – luty 2015

Jeśli szukacie Państwo ciekawej nieruchomości na Podlasiu, serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług biura nieruchomości Pana Sebastiana Cwaliny. Jesteśmy klientami wymagającymi, przywiązujemy uwagę do detali, zachwycają nas ludzie z pasją.
Taką osobą jest niewątpliwie Pan Sebastian, który z ogromną determinacją, wyprzedzając oczekiwania swoich klientów stara się uwrażliwić na problemy, pomóc oraz rozwiązać wszelkie zawiłe kwestie związane zarówno z kupnem jak i ze sprzedażą nieruchomości. Ponadto ma bardzo ciekawą stronę internetową i równie ciekawą nazwę swojego biura. Podlaskim Szlakiem Nieruchomości to nie tylko biuro nieruchomości ale również ukryta idea propagowania i reklamowania samego regionu i jego przepięknych okolic.
Panie Sebastianie, serdecznie dziękujemy za udaną transakcję, jesteśmy przekonani, że nie ostatnią.

Marlena i Robert Kościółek – szczęśliwi właściciele drewnianego domu z historią na Podlasiu.

 

– Transakcja nieruchomości zabudowanej we wsi Górany – gmina Krynki – luty 2015

W okresie 2014 do lutego 2015 roku korzystałem z obsługi merytorycznej i prawnej firmy „Podlaskim Szlakiem Nieruchomości”.
W związku z umową pośrednictwa kupna nieruchomości Pan Sebastian Cwalina zajmował się przedstawieniem nieruchomości, w tym siedlisk, na terenie powiatu sokólskiego. A po dokonanym wyborze: pomocą merytoryczną i prawną w ustaleniach dotyczących nabywanej nieruchomości, ustaleniu jej stanu prawnego, przygotowaniu i przeprowadzeniu transakcji, w wyborze kancelarii notarialnej.
Usługa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zakupu konkretnej nieruchomości w powiecie sokólskim była na wysokim poziomie merytorycznym i prawnym. Pan Sebastian Cwalina w zakresie świadczonych usług wykazał się odpowiedzialnością, sumiennością, obowiązkowością i dokładnością w przygotowaniu i przeprowadzeniu transakcji.
Współpraca z firmą „Podlaskim Szlakiem Nieruchomości” przebiegała w bardzo dobrej atmosferze.

Józef Biegański

 

– Transakcja nieruchomości zabudowanej (budynek po byłej szkole) w Ostrowiu Południowym – styczeń 2015

,,Podlaskim Szlakiem Nieruchomości,, to firma w 100% godna polecenia. Jej przedstawiciel Pan Sebastian Cwalina okazał się bardzo skutecznym w poszukiwaniu nabywcy naszej nieruchomości. Całość sprzedaży przebiegła bardzo szybko i profesjonalnie. Nie bez znaczenia jest duża wiedza Pana Sebastiana, skrupulatność i dbałość o szczegóły tak aby transakcja przebiegła bezpiecznie dla obu stron.
Szczerze polecam i dziękuję za współpracę.

Mateusz Wrześniewski

– Transakcja nieruchomości zabudowanej (budynek po byłej szkole) w Ostrowiu Południowym – styczeń 2015

Chciałabym serdecznie podziękować Panu Sebastianowi za pomoc przy zakupie nieruchomości.
Współpraca z Panem Sebastianem to przyjemność. Jego zaangażowanie w sprawę i rzetelność są nieocenione. Całą drogę od negocjacji do podpisania końcowego aktu notarialnego przeszliśmy w niespełna półtorej miesiąca. Pan Sebastian dopilnował każdego dokumentu i każdego szczegółu. Korzystanie z usług biura Podlaskim Szlakiem Nieruchomości jest gwarancją komfortu i bezpieczeństwa, a to jest naprawdę ważne.
Wszystkim klientom rynku nieruchomości życzę współpracy z takimi osobami jak Pan Sebastian Cwalina.
Jeszcze raz dziękuję.
Monika Kurza

 

– Transakcja nieruchomości gruntowej niezabudowanej w Dobrzyniewie Dużym-  styczeń 2015

Pan Sebastian to przede wszystkim bardzo rzetelny, sumienny i odpowiedzialny agent. Posiada świetny kontakt z klientami, cechuje się ogromnym wyczuciem i wysoką kulturą osobistą.
W każdej chwili mogliśmy liczyć na fachową poradę prawną, jak i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności wynikłych przy wyborze i zakupie działki. Borykaliśmy się z tym tematem prawie trzy lata. Pod opieką Pana Sebastiana kupno działki a przede wszystkim „nowego miejsca do życia” odbyło się bezpiecznie, szybko i profesjonalnie ( ok 3 miesięcy ). Ta współpraca była dla nas nowym i ogromnie przyjemnym doświadczeniem. Gorąco polecamy wszystkim nie zdecydowanym.

Wdzięczni klienci Iwona i Marcin Karczewscy.

 

– Transakcja lokalu mieszkalnego w Białymstoku na osiedlu Nowe Miasto (ul. Wiejska) – akt notarialny styczeń 2015

W listopadzie 2014 poprosiliśmy Pana Sebastiana o sprzedaż mieszkania znajdującego się Białymstoku w dzielnicy Nowe Miasto II. Po ilości osób, które Pan Sebastian przyprowadzał na oględziny lokalu widać było ogromne zaangażowanie pośrednika w sprzedaż. W połowie grudnia podpisywaliśmy już umowę przedwstępną. Podczas przygotowania aktu notarialnego okazało się, że jest kilka komplikacji z własnością lokalu, Pan Sebastian mając upoważnienie do reprezentowania nas wszystko załatwił sam. Ponadto wyszło również, iż jeśli byśmy w terminie podpisali akt (29 grudnia 2015) zapłacilibyśmy podatek blisko 20 tys zł (było poniżej 5 lat od uregulowania własności). Pan Sebastian dostrzegł ten fakt i zaproponował przesunięcie aktu na 5 stycznia 2015, gdyż okazało się, że w styczniu 2015 mija już ten okres a więc podatku płacić nie trzeba – tym samym zaoszczędziliśmy dużą kwotę pieniędzy. Za całość jesteśmy bardzo wdzięczni, zadowoleni i bardzo Pana Sebastiana polecamy.

Urszula i Bartosz Rusinek.

 

– Transakcja nieruchomości zabudowanej  we wsi Łubianka – gmina Janów

Korzystając z różnych Białostockich biur nieruchomości, próbowałam sprzedać ww. nieruchomość blisko 4 lata – niestety ze względu na odległość 50km od Białegostoku zaangażowanie tychże biur było znikome a więc i skuteczność żadna. Pan Sebastian od momentu podpisania wyłączności na sprzedaż do podpisania aktu notarialnego potrzebował niespełna 4 tygodnie!!!. Dodam, że wszystko było załatwiane zdalnie, gdyż przebywałam za granicą a Pan Sebastian informował na bieżąco o statusie sprawy, finalnie zapraszając na podpisanie umowy notarialnej. Wszystko było załatwione szybko, rzeczowo i przede wszystkim z zamierzonym skutkiem. Polecam Pana Sebastiana –  gwarancja satysfakcji.

Danuta Waszczeniuk, Białystok

 

– Transakcja nieruchomości zabudowanej  we wsi Mieleszki – gmina Gródek , – akt notarialny październik 2014

Perfekcyjna i profesjonalna obsługa klientów to fakt wynikający z wpisów od zadowolonych osób, ale jest jeszcze jeden element świadczący o bardzo dobrym działaniu Pana Sebastiana rzetelność, odpowiedzialność i jeszcze raz rzetelność we współpracy z klientem. Osobiście i z ogromną przyjemnością mogę to potwierdzić wszystkie pozytywne wypowiedzi o współpracy z Panem Sebastianem. Po raz kolejny dziękuje za pomoc w sprzedaży domu.

Natalia Niesterczuk

 

 – Transakcja lokalu mieszkalnego w Hajnówce, – akt notarialny wrzesień 2014

Powolutku zasiedlamy mieszkanko w Hajnówce, które kupiliśmy przy wydatnej Pańskiej pomocy. Dziękujemy za pomoc przy organizacji zakupu. W oddaleniu od Hajnówki (o 350 km) mielibyśmy trudności, a tak poszło jak z płatka. Zaufaliśmy młodemu człowiekowi, który okazał się rasowym profesjonalistą. Bez Pańskiej pomocy stracilibyśmy mnóstwo czasu. Praca z Panem była wielką przyjemnością. Dziękujemy.

Pozdrawiamy serdecznie.

Grażyna, Jurek, Marcin Perzanowscy

Łódź 2014.

– Transakcja nieruchomości niezabudowanej we wsi Lewickie Kolonia, gm. Juchnowiec Kościelny, – akt notarialny sierpień 2014 

Chciałbym serdecznie podziękować Panu Sebastianowi Cwalinie z Biura Podlaskiem Szlakiem Nieruchomości za pomoc w zakupie działki budowlanej. Pan Sebastian okazał się być osobą bardzo kompetentną, rzetelną i sumienną, a przede wszystkim bardzo sympatyczną.

Antoni Kaleta

– Transakcja nieruchomości niezabudowanej we wsi Pogorzałki, gm. Dobrzyniewo Duże, – akt notarialny sierpień 2014

Z pomocą agencji Podlaskim Szlakiem Nieruchomości udało nam się szybko i bez problemu sprzedać działkę. Miała ona skomplikowaną sytuację warunków zabudowy, ale dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu transakcja została szybko zrealizowana. Serdecznie dziękujemy Panu Sebastianowi i polecamy agencję Podlaskim Szlakiem Nieruchomości.

Leszek Szaciłowski

– Transakcja nieruchomości we wsi Górany, gm. Krynki, – akt notarialny lipiec 2014

Najtrudniej jest zbyć nieruchomość, gdy mieszka się po drugiej stronie Polski. I w tym wypadku, choć dzieliło mnie ponad 700 km, to kontakt z biurem nieruchomości i Panem Sebastianem załatwiał wszystko. To ważne, by zaufać biuru, które ma doświadczenie i praktykę. No, ale biuro prowadzi człowiek, a nie komputer. Dlatego pragnę zarekomendować Pana Sebastiana i jego biuro Podlaskim Szlakiem Nieruchomości, jako wiarygodnego i w pełni profesjonalnego pośrednika. Uważam, że jeśli ktokolwiek w przyszłości chciałby skorzystać z pomocy tego właśnie biura i tego właśnie pośrednika to osobiści bardzo go polecam.

Janusz  (Żary – Lubuskie).

– Transakcja nieruchomości we wsi Górany, gm. Krynki, – akt notarialny lipiec 2014

Bardzo dziękujemy p. Sebastianowi Cwalinie za pośrednictwo w zakupie nieruchomości.

Jest osobą kompetentną, rzetelnie wykonującą swoje zadania. Jest punktualny, słowny i pomocny we wszystkich etapach: dojechania i obejrzenia nieruchomości, kontaktu z właścicielem i co najważniejsze, zebrania wszystkich dokumentów koniecznych do podpisania aktu notarialnego. Dopełnieniem wszystkiego było zadbanie o sprawę umów z zakładem energetycznym.

Polecamy usługi biura „Podlaskim Szlakiem Nieruchomości” każdemu „poszukującemu swojego miejsca na ziemi”:)

Danuta i Grzegorz D.

– Transakcja nieruchomości we wsi Kurki, gm. Grajewo, – akt notarialny lipiec 2014

Dziękując za współpracę, chcę podkreślić rzetelność i terminowość działań prowadzonych przez Pana Biuro, a także słowność osobistą i życzliwe podejście do klientów.

Pozdrawiam

Jacek Jaszczyński

Grajewo

– Transakcja nieruchomości we wsi Kurki, gm. Grajewo, – akt notarialny lipiec 2014

Panie Sebastianie dziękujemy za pomoc w sprzedaży naszej nieruchomości w Gminie Grajewo w miejscowości Kurki. Będziemy polecać  Pana biuro „Podlaskim Szlakiem Nieruchomości” wszystkim znajomym za uczciwość,rzetelność i bardzo miłe podejście do  klienta. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy

Sławomir i Danuta Kozłowscy

– Transakcja lokalu mieszkalnego Białystok „Słoneczny Stok”- akt notarialny czerwiec 2014

Chciałabym bardzo podziękować Panu Sebastianowi za pomoc w sprzedaży mieszkania. Transakcja z mojego punktu widzenia była dla mnie bardzo pilna, miałam przysłowiowy „nóż na gardle:”  a ponieważ lokal położony jest na czwartym piętrze, liczyłam się z trudnościami w jego sprzedaży. Pan Sebastian sprawę załatwił  w ciągu 2 miesięcy.  Jest człowiekiem niezwykle miłym, uczynnym i godnym zaufania. Wykazuje  bardzo duże zaangażowanie w sprawę i na bieżąco  informuje.  Do klienta podchodzi bardzo poważnie, wyjaśnia wszelkie zawiłości, organizuje niezbędne dokumenty – a to ważne gdy człowiek pracuje i ma mało czasu na  jeżdżenie po  urzędach. Do notariusza poszliśmy tylko podpisać akt notarialny, podczas gdy znajoma mimo, że sprzedaż zleciła agencji – sama musiała organizować dokumenty.

Szczerze polecam to biuro nieruchomości  możecie być pewni znakomitej obsługi!!!

Dorota Bajkowska

 

– Transakcja nieruchomości we wsi Lewickie Kolonia, gm. Juchnowiec Kościelny, – akt notarialny 25.04.2014
Z przyjemnością rekomenduję usługi pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości firmy Podlaskim Szlakiem Nieruchomości Sebastian Cwalina.
Szczególnie rekomenduję współpracę z panem Sebastianem Cwaliną, który świetnie porusza się po rynku nieruchomości w województwie podlaskim, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, doskonały kontakt z klientem oraz przede wszystkim jest bardzo
skuteczny w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości. Pan Sebastian zajmuje się również kwestiami związanymi z kompletowaniem dokumentacji nieruchomości, więc jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z jego usług, nie musicie się o nic martwić i niczego załatwiać w urzędach. Jest to usługa dodatkowo płatna, ale w moim przypadku było to kluczowe, gdyż bardzo dużo podróżuję i nie
byłam w stanie osobiście się tym zajmować. Świetny kontakt telefoniczny i mejlowy – pan Sebastian przesyła raporty z postępów swojej pracy związanej ze sprzedażą nieruchomości.
W przypadku mojego zlecenia cała procedura, zakończona sprzedażą mojej działki, trwała
nieco ponad miesiąc, podczas gdy wcześniej korzystałam z biur pośrednictwa nieruchomości i nic
nie ruszyło przez prawie dwa lata. Chyba nie trzeba większego świadectwa skuteczności pana
Sebastiana Cwaliny. Polecam!
Z poważaniem,
Agnieszka Stupkiewicz Turek

 

– Transakcja nieruchomości we wsi Lewickie Kolonia, gm. Juchnowiec Kościelny, – akt notarialny 25.04.2014

Panie Sebastianie pragnę szczerze podziękować za fachową pomoc i profesjonalne podejście przy kupowaniu nieruchomości. Przyznam się że jestem bardzo miło zaskoczony Pana profesjonalizmem i dbałością o szczegóły.

 Będę Pana Biuro polecał wszystkim którzy będą chcieli nabyć lub sprzedać nieruchomość jako wzór do naśladowania jak i korzystania z Pana usług. Jeszcze raz szczerze dziękuje i pozdrawiam.

 Sidorowicz Adam Piotr

–  Transakcja nieruchomości we wsi Kowale, gm. Kuźnica, – akt notarialny 14.03.2014

 Biuro  „Podlaskim Szlakiem Nieruchomości” wzorowo wypełnia wszystkie powierzone zadania.Charakteryzuje się obowiązkowością i sumiennością. Wysoki poziom obsługi oraz kultura świadczy o profesjonalnym podejściu do sprawy. Bardzo sympatyczny kontakt.Rekomendujemy biuro „Podlaskim Szlakiem Nieruchomości” jako bardzo dobrą i uczciwą firmę.

Polecamy każdemu

Joanna i Adrian B.

–  Transakcja nieruchomości we wsi Topolany, gm. Michałowo, – akt notarialny 26.02.2014

Z „Podlaskim Szlakiem Nieruchomości” mieliśmy przyjemność współpracować podczas sprzedaży naszej działki we wsi Topolany, gm. Michałowo. Pan Sebastian podczas całego procesu sprzedaży na wszystkich jego etapach wykazał się bardzo dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jego niewątpliwą zaletą jest znajomość prawa, komunikatywność i opanowanie co ma niebagatelne znaczenie podczas trudnej sztuki negocjacji. To człowiek z ogromnym zapałem do pracy, życzliwy i kompetentny – jednym słowem godny polecenia.

Dziękujemy:)

Anna i Sergiusz Popławscy

 

–  Transakcja nieruchomości we wsi Topolany, gm. Michałowo, – akt notarialny 26.02.2014

Nieruchomość szczęśliwie nabyliśmy za pośrednictwem biura „Podlaskim Szlakiem Nieruchomości”. Nad całym procesem weryfikacji nieruchomości i przebiegu transakcji czuwał Pan Sebastian. Duże zaangażowanie, bardzo rzetelne podejście do klienta, świetna komunikatywność i miła współpraca. Z czystym sumieniem polecamy to biuro!

Anna i Paweł Mirscy

–  Transakcja nieruchomości we wsi Straszewo – gmina Gródek, – akt notarialny 25.02.2014

Podlaskim Szlakiem Nieruchomości  – uważam iż jest to godne zaufania biuro.
Miałam okazje współpracować z panem Sebastianem Cwalina i uważam ze jest to „właściwa osoba na właściwym miejscu. Jest osobą odpowiedzialną ,kompetentną.Prawdziwa przyjemność prowadzić z panem Sebastianem sprawy. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Transakcje przy sprzedaży działki we wsi Straszewo przygotował super. Dziękuje za miłą współprace.

 N.Kot.oraz córka A . Nikołajow

–  Transakcja nieruchomości we wsi Olszanka – gmina Suchowola, – akt notarialny – 22.01.2014 r.

Jesteśmy obecnie szczęśliwymi właścicielami nieruchomości zakupionej za pośrednictwem biura Podlaskim Szlakiem Nieruchomości. Nasz dom znaleźliśmy na stronie internetowej pod koniec listopada. Postanowiliśmy go obejrzeć i zapoznać się z ofertą. Odbyliśmy krótką rozmowę i niedługo po tym Pan Sebastian zaprezentował nam interesującą nas nieruchomość. Po obejrzeniu zdecydowaliśmy się na zakup. Nieruchomość o której mowa znajduje się we wsi Olszanka 32. Pan Sebastian Cwalina bardzo szczegółowo i dokładnie informował nas o wszystkich etapach przebiegu transakcji. Byliśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Wszelkie formalności związane z kupnem nieruchomości były bardzo skrupulatnie załatwiane przez Pana Sebastiana. Nasz pośrednik wykazał się dużą wiedzą z zakresu prawa, obowiązujących przepisów i przede wszystkim dużą życzliwością. Cała transakcja odbyła się bez żadnych problemów. Firma jest godna zaufania. Polecamy wszystkim przyszłym klientom Pana Sebastiana.

Edyta i Dariusz Makarewicz