Zgłoś ofertę

 Zgłoś ofertę kupna / najmu Zgłoś ofertę sprzedaży / wynajmu

Imię i nazwisko *:Województwo:Cena:Telefon komórkowy *:Miasto:Powierzchnia:Adres e-mail *:Dzielnica:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podstawę prawną przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przetworzenia zapytania.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sebastian Cwalina wykonujący działalność gospodarczą pod firmą Podlaskim Szlakiem Nieruchomości Sebastian Cwalina, adres siedziby: 15-950 Białystok, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2 lok.117, NIP: 966-174-11-69, REGON: 200806837.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez czas obowiązywania Państwa zgody.Zgodę na przetwarzanie Danych Osobowych, mogą Państwo wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób, w jaki została wyrażona.
Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

POSZUKUJEMY szczególnie dla swego klienta ściśle określonej nieruchomości:

1) Lokalizacja:

– obszar Puszczy Knyszyńskiej, w szczególności w wybranych gminach: Supraśl, Szudziałowo, Krynki, Sokółka, Gródek, Michałowo.
– najlepiej z dala od bezpośredniej zabudowy sąsiedzkiej, na skraju wsi, kolonii

Inne kryteria:
– dom w dobrym stanie technicznym (może także podlegać remontowi)
– wielkość działki jest nie priorytetowa, nie mniej jednak nie mniejsza niż 1500m2

Próg cenowy do 140 000 zł. Płatność gotówką.

Zapraszamy do zgłaszania ofert i współpracy!