Duża działka porośnięta drzewami, z możliwością zabudowy, położona we wsi Stare Trzciano.

Pow. całkowita 3,0400 m2   Cena 280 000 złotych.

Dane kontaktowe: Sebastian Cwalina

Nr licencji zawodowej – 18877

Tel. – 889 588 877

E-mail: sc@podlaskimszlakiemnieruchomosci.pl

Oferta na wyłączność nr 30/06/21.

Wszystkie szczegóły odnośnie oferty zestawiono na podstawie przedłożonej dokumentacji, bądź oświadczenia właściciela.

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.


Opis:Lokalizacja:

Niewielka wieś Stare Trzciano (Trzcianno Stare) położona jest nad rzeką Słoja, w gminie Szudziałowo, w powiecie sokólskim, w województwie podlaskim. Działka zlokalizowana przy drodze nr 676 (trasa Supraśl – Krynki).

Przedmiotowa nieruchomość oddalona jest ok.:

– 5 km od Poczopku

– 13 km od Krynek

– 20 km od Supraśla

– 27 km od Sokółki

– 34 km od Białegostoku

 

Najbliższe charakterystyczne miejsca w okolicy:

Kopna Góra 8 km – Arboretum – na obszarze 26 h znajduje się park leśny połączony z ogrodem botanicznym. Niewątpliwie gratka dla osób kochających przyrodę, na całym terenie znajduje się ponad 350 gatunków drzew i krzewów z różnych części świata.

Poczopek 5 km – Silvarium – Leśny Park stanowiący jedną z atrakcji województwa Podlaskiego. Oferuje podróżującym leśną wędrówkę po malowniczych miejscach ukazującą piękno przyrody, drewniane pomniki, a także punkty informacyjne zlokalizowane wśród drzew.

Kruszyniany 24 km – W skład Podlaskiego szlaku tatarskiego liczącego 150 km zalicza się wieś Kruszyniany. Miejsce z bogatą historią, którą zamieszkują od ponad 300 lat mieszkańcy tatarskiego pochodzenia. Urokliwa wieś, która wyróżnia się na tle innych, przede wszystkim architekturą domów i kościołów.

Lipowy Most 14 km – kameralna wieś w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej, w której znajduje się dworek pełniący rolę hotelu. W okolicy pola golfowe, szlaki turystyczne, strzelnica i ogrody leśne.

Przedmiotem sprzedaży niezabudowana nieruchomość gruntowa o pow. 3,04 ha porośnięta w samosiejkami drzew sosny, świerka i brzozy.

Klasyfikacja gruntu:
– R IV – 2.38 ha
– R V 0.54 ha
– Lz R- RV – 0.12 ha

Mimo że działka położona jest z dala od zwartej zabudowy wsi, to istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy zagrodowej i wkomponowania budynku mieszkalnego wśród istniejącego drzewostanu!

W drodze do której przylega nieruchomość jest dostępne przyłącze prądu i gminnej sieci wodociągu.

 

Cena –280 000 zł. Do negocjacji.

Zapraszamy do obejrzenia działki w terenie!