Działka dla miłośników autentycznej natury!

Pow. całkowita 4200 m2   Cena 155 000 zł. do negocjacji

Dane kontaktowe:Sebastian Cwalina

Nr licencji zawodowej – 18877.

Tel. – 889 588 877

E-mail: sc@podlaskimszlakiemnieruchomosci.pl

Oferta na wyłączność nr 24/08/23.

Wszystkie szczegóły odnośnie oferty zestawiono na podstawie przedłożonej dokumentacji, bądź oświadczenia właściciela.

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.


Opis:Lokalizacja:

Sojczynek  –  to bardzo mała klimatyczna podlaska wieś otulona Biebrzańskim Parkiem Narodowym, położona w gminie Grajewo, w powiecie grajewskim.

Powstała w środku lasu, jakby niegdyś miejsce po wykarczowanej polanie, w sercu borów iglastych, pachnące żywicą i obfitujące w dziką zwierzynę. Dudki, czarne bociany, lelki kozodoje, wilgi i inne atrakcyjne gatunki ptaków tworzą niezwykły klimat tego miejsca i raj dla ornitologów.

Wieś leży ok. 2 km od Białaszewa, z dojazdem utwardzoną szutrową drogą gruntową przez las). Do gminnej miejscowości Grajewa jest ok. 20 km. Niedaleko jest osada Osowiec oraz popularna Sośnia nad Biebrzą.

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka w kształcie trapezu o powierzchni 4200 m².  Działka graniczy bezpośrednio zamieszkałymi siedliskami i jest z obu stron częściowo ogrodzona.

Działka objęta jest decyzją o warunkach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, polegającej na możliwości budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w bryle budynku, wraz z niezbędną infrastrukturą.

Dostęp do przyłączy:

– sieć elektroenergetyczna

– sieć wodociągowa

 

CENA   155 000 złotych (tj. 36 zł – m²).

Zapraszamy do Sojczynka, nad magiczne rozlewiska rzeki Biebrzy, żurawie koncerty i  przepiękne mgły występujące w tym rejonie niemal przez cały rok, a przy tym prezentację przedmiotowej działki!