Komfortowy dom na dużej działce w Jabłoni-Markowięta.

Pow. całkowita 182 m2   Cena 945 000 zł. do negocjacji

Dane kontaktowe:Sebastian Cwalina

Nr licencji zawodowej – 18877.

Tel. – 889 588 877

E-mail: sc@podlaskimszlakiemnieruchomosci.pl

Oferta na wyłączność nr 04/02/24.

Wszystkie szczegóły odnośnie oferty zestawiono na podstawie przedłożonej dokumentacji, bądź oświadczenia właściciela.

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.


Opis:Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 5712 m², na której to znajduje się duży o podstawie ok. 11 m na 19,40 m, wolnostojący parterowy budynek mieszkalny z możliwością wykorzystania poddasza jako część użytkowa, oraz garażem w bryle budynku.

Nieruchomość położona w obrębie (0006) Jabłoń Markowięta – gmina  Nowe Piekuty, powiat wysokomazowiecki, województwo podlaskie.

 

Ten przestronny budynek mieszkalny powstał w tradycyjnej technologii murowanej z bloczków gazobetonowych typu suporex. Dom został oddany do użytkowania w maju 2023 roku. Bryła budynku sprzyja jego funkcjonalności i stwarza duże możliwości ostatecznej aranżacji przestrzeni według własnych potrzeb mieszkaniowych, a do tego poziom poddasza użytkowego mogący pełnić nie tylko funkcje mieszkaniowe. To godne uwagi miejsce np. na własne biuro, przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Dom o powierzchni użytkowej projektowanych pomieszczeń ok. 182 m², o następującym wykazie pomieszczeń:

– wiatrołap – 6,7 m²;

– korytarz – 26,6 m²;

– spiżarnia – 2,6 m²;

– kuchnia – 12,5 m²;

– salon + jadalnia – 32,6 m²;

– sypialnia I  – 9 m²;

– sypiania II – 9 m²;

– sypialnia III – 10,9 m²;

– sypialnia IV – 12,6 m²;

– garderoba -3,2 m²;

– łazienka – 9,1 m²;

– klatka schodowa 15 m²;

– kotłownia – 8 m²;

– garaż – 22 m².

Poziom parteru jest przystosowany i gotowy do zamieszkania od zaraz, jednak wymaga jeszcze ostatecznych prac wykończeniowych.

Poddasze użytkowe jest o powierzchni ok. 150 m², wymaga całościowych prac wykończeniowych, jednak już z własnym pomysłem na to miejsce, z jakże dużym potencjałem.

Do budynku doprowadzony jest przyłącze elektroenergetyczne, woda z gminnej sieci wodociągu. Gromadzenie nieczystości ciekłych do osadnika przydomowej oczyszczalni. Do ogrzewania domu wykorzystywany jest kocioł na pellet (zamontowany w miesiącu lutym roku bieżącego), z rozprowadzeniem ogrzewania podłogowego.

 

Szanując dobre obyczaje oraz prywatność w ustaleniu z właścicielami nieruchomości proszę o kontakt przez nasze biuro. Dziękuje i zapraszamy na prezentację.