Siedlisko graniczące z lasem, położone na uboczu wsi.

Pow. całkowita 60 m2   Cena 260 000 złotych.

Dane kontaktowe: 

Sebastian Cwalina

Nr licencji zawodowej – 18877.

Tel. – 889 588 877

E-mail: sc@podlaskimszlakiemnieruchomosci.pl

Oferta na wyłączność nr 39/12/23.

Wszystkie szczegóły odnośnie oferty zestawiono na podstawie przedłożonej dokumentacji, bądź oświadczenia właściciela.

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.


Opis:Zdrody Nowe  – niewielka wieś położona nieopodal Narwiańskiego Parku Narodowego w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, w gminie Poświętne.

Posiadłość znajduje się ok.:

– 6 km od miejscowości Poświętne (siedziba Urząd Gminy)

– 10 km od Łap;

– 15 km od Sokół;

– 33 km od granic administracyjnych Białegostoku;

– 23 km od Szepietowa;

– 165 km od Warszawy

W odległości 500 m od siedliska znajduje się stacja kolejowa z połączeniem do Białegostoku (ok. 49 min jazdy), oraz z dojazdem do Warszawy w czasie ok. 2 ha i 10min.

Przedmiotem sprzedaży jest położona na uboczu wsi, w otoczeniu pól i lasów pełnych jagód, nieruchomość gruntowa o powierzchni 7059 m², która to jest zabudowana tradycyjnym podlaskim drewnianym budynkiem mieszkalnym (wybudowanym 1947 roku), oraz betonowym szkieletem budynku stodoły. Dom jest o powierzchni użytkowej ok. 60 m², w skład której wchodzą kuchnia, 2 pokoje, przedpokój i schowek. Budynek wymaga gruntownych, od podstaw prac modernizacyjno-remontowych.

Godnym uwagi na danego miejsca jest jego uzbrojenie w przyłącza, a mianowicie to że oprócz przyłącza elektroenergetycznego (trójfazowego), istnieje także przyłącze wodociągowe, telekomunikacyjne i kanalizacyjne (na działce), oraz możliwość podłączenia się do sieci gazowej przebiegającej przy drodze z którą graniczy siedlisko.

Ponadto na działce znajduje się niewielki stary sad.

To miejsce w którym odczuwa się pozytywną energię, niepowtarzalny wiejski klimat, a zarazem bardzo dobrze jest komunikowane z miastami i miasteczkami. Siedlisko, jakich mało jest dostępnych rynku na sprzedaż, o dużym potencjale i atrakcyjną lokalizacją.

Cena – 260 000 zł.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.