Siedlisko położone przy lesie w Królowym Moście – gm. Gródek.

Pow. całkowita 113,65 m2   Cena 530 000 zł. do negocjacji

Dane kontaktowe:Sebastian Cwalina

Nr licencji zawodowej – 18877.

Tel. – 889 588 877

E-mail: sc@podlaskimszlakiemnieruchomosci.pl

Oferta na wyłączność nr 08/03/24.

Wszystkie szczegóły odnośnie oferty zestawiono na podstawie przedłożonej dokumentacji, bądź oświadczenia właściciela.

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.


Opis:Lokalizacja:  

Królowy Most (obręb Downiewo) – to osada położona nad rzeką Płoską w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, w gminie Gródek. Wieś o charakterze letniskowym, usytuowana na skraju Puszczy Knyszyńskiej, w odległości ok. 25 km na wschód od Białegostoku. Przez Królowy Most prowadzą szlaki turystyczne: Szlak Wzgórz Świętojańskich i Szlak Napoleoński. Dojazd: Królowy Most leży przy drodze krajowej DK65 prowadzącej do polsko-białoruskiego przejścia granicznego w Bobrownikach. 

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1919 m², na której to znajduje się murowany budynek mieszkalny oraz drewniana stodoła, budynek rekreacyjny z wiatą, oraz wiata garażowa.

Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej 2 kondygnacyjny (parter, poddasze w części użytkowe w części gospodarcze) częściowo podpiwniczony. Technologia wykonania tradycyjna murowana. Elewacja jest ocieplona i wykończona tynkiem strukturalnym typu kornik. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej pokryty blachą ocynkowaną. Rok budowy 1958. Stan techniczny dobry. Powierzchnia użytkowa budynku: Pu= 113,65 m².

Pozostałe składniki zabudowy:

– budynek gospodarczy (stodoła). Obiekt w zabudowie zwartej z budynkiem gospodarczym na działce sąsiedniej jednokondygnacyjny oparty na rzucie prostokąta. Posadowienie na fundamentach betonowych zbrojonych. Instalacje: elektryczna. Parametry techniczne obiektu: Pu= 164,22 m², Pz= 172,00 m²;

– budynek rekreacyjny z wiatą. Obiekt wolnostojący jednokondygnacyjny oparty na rzucie prostokąta. Posadowienie fundamentach słupowych betonowych. Konstrukcja drewniana szkieletowa. Elewacja z desek. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej pokryty blachą trapezową. Podłoga drewniana z desek. Ściany i sufit od środka obite szalówką drewnianą. Do obiektu przylega wiata rekreacyjna o konstrukcji drewnianej szkieletowej. Dach jednospadowy o konstrukcji drewnianej, deskowanie pełne, pokryty blachą trapezową. Ściany osłonowe częściowo z desek i częściowo ażurowe. Podłoga drewniana z desek. Instalacje: elektryczna. Parametry techniczne obiektu: Pu= 14,07 m², a wiata rekreacyjna Puw= 16,00 m²;

– wiata garażowa. Obiekt wolnostojący jednokondygnacyjny oparty na rzucie prostokąta. Posadowienie na stopach betonowych. Konstrukcja drewniana szkieletowa. Ściany osłonowe z desek. Dach jednospadowy o konstrukcji drewnianej, deskowanie pełne, pokryty blachą trapezową. Podłoga na gruncie. Parametry techniczne obiektu: Pu= 33,33 m².

Teren posesji jest porośnięty roślinnością niską- trawą, dojście do budynku mieszkalnego jest utwardzone betonową kostką brukową, podjazd dwa pasy z betonowych płyt ażurowych. Na działce rosną drzewa i krzewy ozdobne, przy ogrodzeniu rosną tuje w formie żywopłotu (front).

Ogrodzenie: od frontu na cokole betonowym i z cegły klinkierowej, słupki z cegły klinkierowej murowanej w lico, daszki betonowe, przęsła ze sztachet, brama stalowa przesuwna + furtka z wypełnieniem ze sztachet. W pozostałej części ogrodzenie ze sztachet słupki stalowe.

Uzbrojenie terenu: sieć energetyczna, studnia własna, szambo szczelne.

 

Cena – 530 000 złotych.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości!