Trochę wsi, trochę miasta – dom w Trzciannym (gm. Trzcianne).

Pow. całkowita 165 m2   Cena 450 000 złotych.

Dane kontaktowe:Sebastian Cwalina

Nr licencji zawodowej – 18877.

Tel. – 889 588 877

E-mail: sc@podlaskimszlakiemnieruchomosci.pl

Oferta na wyłączność nr 20/06/24(S).

Wszystkie szczegóły odnośnie oferty zestawiono na podstawie przedłożonej dokumentacji, bądź oświadczenia właściciela.

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.


Opis:Położenie nieruchomości:

Trzcianne – to dobrze rozwinięta i zagospodarowana wieś położona na obrzeżach Biebrzańskiego Parku Narodowego, w województwie podlaskim, w południowo – zachodniej części powiatu monieckiego, w gminie Trzcianne. Głównym czynnikiem decydującym o atrakcyjności tego regionu są jej walory przyrodnicze i krajobrazowe. Gmina Trzcianne leży na malowniczych obszarach południowego basenu Biebrzy. Znajdują się tu stanowiska kilkudziesięciu gatunków roślin chronionych i zagrożonych wyginięciem.

W samej wsi Trzcianne znajduje się: Urząd Gminy, Bank Spółdzielczy, Zespół Szkół z boiskiem, kościół rzymskokatolicki, placówki handlowe różnych branż. Odległość od centrum Moniek ok. 11,1 km, od centrum Białegostoku ok. 48,2 km.

TRZCIANNE – trochę wsi, trochę miasta.

 

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana, składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 0,1136 ha, na których to znajduje się wolnostojący dwu piętrowy murowany budynek mieszkalny, całkowicie podpiwniczony oparty na rzucie prostokąta, o powierzchni użytkowej ok. 165 m².

Teren posesji w całości jest zagospodarowany i ogrodzony.

Uzbrojenie terenu: sieć energetyczna, sieć wodociągowa, sieć kanalizacyjna. Dostęp do drogi publicznej jest bezpośredni z ulicy 3-go Maja. Droga o nawierzchni asfaltowej z chodnikami z betonowych płyt chodnikowych po obu stronach oświetlonej, stanowiącej główną ulicę we wsi.

 

Cena – 450 000 złotych.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości!